Pokaż swoją firmę – zostań Sponsorem zawodów!

Chcesz aby Twoja firma została zauważona przez zawodników i kibiców na imprezach sportowych, które organizujemy? Zostań ich Sponsorem lub Partnerem! Triathlon Zgorzelec, Triathlon Mietków i Triathlonowa Sztafeta Firmowa przyciągnęły w 2019 roku na start ponad 1600 zawodników i zawodniczek z całej Polski, a także tysiące kibiców i odbiorców naszych informacji! W zawodach Triathlonowych Sztafet Firmowych wystartowało blisko 600 osób – i są to największe zawody sztafet w Polsce, gdzie swoje zespoły wystawiają takie firmy jak: Nokia, 3M, IBM, Toyota, Rodl, MyBenefit, Ocado i wiele innych mniejszych i większych firm. 

Zostając Sponsorem możesz liczyć nie tylko na rozgłos podczas zawodów, ale także informacja o Twojej firmie będzie dostępna na naszej stronie internetowej, na Facebooku (fanpage Triathlonu Zgorzelec obserwuje ponad 1300 osób, a łącznie z Triathlonem Mietków i Triathlonową Sztafetą Firmową jest ich 4000), a także w mediach i newsletterze, który wysyłamy do blisko 10 000 odbiorców!

Ponadto możesz też zostać Sponsorem, Sponsorem Głównym lub Sponsorem Tytularnym innych naszych zawodów lub całego cyklu TRI CUP:

Triathlonowa Sztafeta Firmowa

Triathlon Mietków

Cross Uraz Duathlon

Marconi Duathlon Świdnica

DLACZEGO MY?

Od 8 lat, już ponad 4000 zawodników rocznie systematycznie wybiera nasze imprezy, żeby rozwijać swoje sportowe pasje, podejmować wyzwania i wspólnie świętować zwycięstwa. Twoja firma może zostać ważną częścią tych wspaniałych sportowych wydarzeń oraz wesprzeć nas w popularyzowaniu aktywnego i zdrowego stylu życia, a także w pomaganiu Triathlonowej Akademii Młodzieży!

Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z Platformą Sportów Wytrzymałościowych? Napisz do nas na adres: [email protected] lub zadzwoń pod numer: 603781012 i poznaj szczegółową ofertę!


Pozdrawiamy
Organizatorzy

Udostępnij ten wpis: