ORGANIZATORZY

Organizatorzy

 

Organizatorami zawodów są: 

logo

Sportowi zapaleńcy, zajmujący się organizacją imprez sportowych, głownie biegów, wypraw górskich, a także triathlonu. Jesteśmy pomysłodawcami i organizatorami Triathlonu Mietkowskiego, Biegu Mietkowskiego, Wrocławskiej Dychy, Nocnego wejścia na Śnieżkę. Współorganizujemy między innymi Firmową Sztafetę Triathlonową oraz Międzynarodowy Triathlon Łużycki.

 

Fundacja PRO SPORT PRO LIFE.  

Pro sport - prostotkąt - mini

Fundacja rozpoczęła działalność na początku 2015 roku i jest utworzona przez właścicieli Platformy Sportów Wytrzymałościowych, którzy od początku swoich działań cześć swojej aktywności kierowali na rzecz wspierania innych. W latach wcześniejszych było to Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, w roku ubiegłym Fundacja Potrafię Pomóc.

Celem utworzenia i działania Fundacji PRO SPORT PRO LIFE jest wspieranie osób powszechnie uznawanych za „wykluczonych sportowo”, czyli między innymi otyłych, niepełnosprawnych, starszych. Chcemy działać na rzecz aktywizacji i rozpowszechniania sportu wśród wymienionych grup, zachęcania i mobilizowania ich do zmiany trybu życia, zmiany nawyków żywieniowych i codziennej  diety. Chcemy wspierać tych, którzy próbują osiągnąć swoje sportowe cele a nie wiedzą lub nie mają jak.

 

THC PROMIL

THC Promil to grupa rowerowa, która skupia osoby chcące dobrze się bawić używając przy tym rowerów. Przez dobrą zabawę uważamy wspólne wycieczki, wspólne starty w maratonach górskich oraz spędzanie razem wolnego czasu – dla każdego coś dobrego. Na wycieczkach stanowimy zgraną grupę a na maratonach górskich bardziej walczymy ze swoimi słabościami niż między sobą. Łączy nas jedno – zamiłowanie do jazdy na rowerze. Staramy się organizować coś dla siebie jak i dla innych, nadających na tych samych, rowerowych falach.