DP Tria(dua)thlon Zgorzelec już w tę niedzielę!

Kilka ważnych punktów przed niedzielnymi zawodami:

1. Już w najbliższą niedzielę, 15 lipca, DP Tria(dua)thlon Zgorzelec. Z konieczności musieliśmy odwołać etap pływacki, za który dodaliśmy dodatkowy etap biegowy. Tym samym Triathlon Zgorzelec rozegrany zostanie w formule duathlonu. Oprócz odwołania pływania i zmiany trasy kolarskiej, reszta pozostaje bez zmian.

2. Olimpijka startuje o 11:00, a Sprint o 11:30, strefa zmian po staremu, będzie na Stadionie Miejskim, a etapy biegowe rozegrane zostaną po ustalonej wcześniej trasie. Pakiety można odbierać w biurze zawodów (Stadion Miejski) już w sobotę od godziny 16:00 (w niedzielę od 8:00 rano, oczywiście też). O 16:00 ruszy też objazd trasy kolarskiej spod stadionu.
Harmonogram na stronie został zaktualizowany, znajdziecie go tutaj: http://triathlonzgorzelec.pl/pl/harmonogram/

3. Wszyscy przestrzegamy zasad ruchu drogowego i trzymamy się prawej strony. Ruch będzie się odbywał po oddzielonych od ruchu samochodowego częściach dróg, więc na drogach mogą pojawić się inni użytkownicy.

4. Zapisy internegowe będę działały do piątku do godziny 12:00, więc jeśli ktoś chciałby jeszcze wystartować, będzie mógł się zapisać w biurze zawodów.

5. W biurze zawodów każdy zawodnik dostanie opaskę na rękę. Wejście do strefy zawodnika będzie możliwe tylko z opaską.

6. Oimpijka zalicza 2 pętle biegu (2×2,5km) – 2 pętle roweru (2x20km) – 4 pętle biegu (4×2,5km), a Sprint połowę tego. Trasy, a szczególnie nowa trasa rowerowa, są dostępne w zakładce INFO – TRASY.
http://triathlonzgorzelec.pl/pl/trasa-zawodow/

7. Jeśli chcecie, aby ktoś za Was odebrał pakiet, dana osoba musi przyjść z upoważnieniem od Was, które znajdziecie TUTAJ. Oprócz upoważnienia, należy również okazać ważną w dniu zawodów licencję osoby za którą odbieracie pakiet. (może to być ksero fizycznej licencji, lub zdjęcie/zrzut ekranu licencji zakupionej przez aplikację PZTri.

8. Obok biura zawodów znajdować się bedzie namiot PZTri, w którym będzie można zakupić obowiązkową, jednodniową licencję.

9. Nasz sponsor główny, #DASHRADE, będzie na zawodach ze swoim namiotem, gdzie będziecie mogli zaopatrzeć się w ich produkty.

10. Przypomnamy też, że na koniec zawodów organizowana będzie tradycyjna dla naszych imprez TOMBOLA. (Właśnie dojechały kolejne nagrody od Olimpius.pl)

Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawod…

Udostępnij ten wpis: